MY CITROËN RAKENDUS

My Citroën võimaldab teile ühenduvuse oma sõidukiga ja otstarbekohase teabe saamise sõidukilt. Tänu sellele rakendusele on teile kasutamiseks teie sõidukit puudutava tehnohoolduse vajaduse jälgimise süsteem ja juurdepääs Citroëni teenustele. Tutvuge My Citroën põhiliste funktsioonidega.

SAADAVAL APPLE STORE JA GOOGLE PLAY PLATVORMILT

TUTVUGE MY CITROËN PRAKTILISTE JUHISTEGA

MINU SÕIDUK IGAPÄEVASES KASUTUSES
MY CITROËN RAKENDUSEGA ON MUL VÕIMALUS ÜHENDUVUSEKS MINU SÕIDUKIGA

SÕIDUKI ASUKOHA LOKALISEERIMINE

My Citroën rakenduse geograafilise asukoha lokaliseerimise funktsioon võimaldab mulle minu sõiduki asukoha täpse tuvastamise.

MINA JA SÕITMINE MINU AUTOGA

Sõidufunktsioon SÕITMINE võimaldab mulle minu teekondade optimeerimise võttes arvesse minu kõikide sõitude statistilisi näitajaid.

 

JUURDEPÄÄS SÕIDUKI DOKUMENTATSIOONILE

Sõiduki vahekaardil SÕIDUK on mulle avatud vahetu lgipääs kõikidele minu auto dokumentidele ja see pakub mulle võimaluse tuginemiseks otstarbekohastele juhistele. See on väga kasulik, seda eeskätt näiteks mõne märgutule süttimise korral armatuurlaual!

MINU SÕIDUK JA TEHNOHOOLDUS

TÄNU MY CITROËN RAKENDUSELE SAAN OLLA OMA SÕIDUKILE ALATI KINDEL

TUTVUMINE HOOLDUSPÄEVIKUGA

Kogu, tehnohoolet puudutav info on minu jaoks hõlpsalt leitav: garantii, läbisõit, eelseisvate tehnohoolduste kuupäevad. Rakendus My Citroën koostab hoolduskava arvestades minu sõidustiili.

BRONEERI TEENNDUSAEG MY CITROËN RAKENDUSEGA

Lihtne ja kasutajasõbralik My Citroën võimaldab mulle ühtviisi nii hinnapäringu küsimise kui ka aja broneerimise minu poolt eelistatud Citroëni esindusteeninduses.

AUTOABI

ÜHENDUVUSES PÜSIMINE TAGAB TÄIELIKU MEELERAHU

Kas teie sõidukit tabas mõni rike, sattusite õnnetusse või on teil mõni muu mure? Contact & Assistance lehel on teile alati avatud võimalus võtta ühendust klienditeenindusega või 24/7 autoabiga.

LAADI MY CITROËN ALLA SAADAVAL APPLE STORE JA GOOGLE PLAY PLATVORMILT

MINU ELEKTRI- VÕI HÜBRIIDSÕIDUK

MY CITROËN RAKENDUSEGA SAAN TEHA SÕIDUKI FUNKTSIOONIDE JUHTLÜLITUSI DISTANTSILT

TUTVUMINE IGAPÄEVASELT VAJAMINEVATE NÄITAJATEGA

My Citroën rakendus võimaldab mulle ülevaate saamise minu auto läbisõiduulatuse ressursist, aku laetuse taseme jälgimiseks ja reisijateruumi sisekliima sõidueelseks ettevalmistamiseks distantsilt.

Töölaua versioon