UUS CITROËN Ë-BERLINGO - TÄISELEKTRILINE MAHTUNIVERSAAL

Tutvu uue Citroën ë-Berlingoga. Elektriline, praktiline ja ruumikas - see on ideaalne partner peredele, et nautida rahuliku südamega kõiki vabaajategevusi.

 

HEAOLU JA VABADUSETUNNE

Citroën on mahtuniversaalide seas teerajajaks juba 1996. aastast saadik ja laiendab nüüd oma mudelivalikut elektrilise Berlingoga - paindliku reisijateruumi ja erakordselt suure pagasiruumi mahuga autoga. Uue Citroën ë-Berlingo näol leiavad kõik aktiivse elustiili austajad, kes samas hoolivad keskkonnast, endale ideaalse praktilise ja mitmekülgse partneri kõikide vabaajategevuste rahuliku südamega nautimiseks.


100% ELEKTRILINE - ET SÕIT OLEKS VEEL MUGAVAM

Citroën ë-Berlingo elektriajami peamised eelised: . 100% säästlik sõit: sujuv, vaikne ja vibratsioonivaba sõit. . Lihtne ja käepärane laadimine: lihtsad ja praktilised laadimislahendused ja kuni 280 km sõiduulatus (WLTP, kinnitus ootel) teevad kasutuse mugavaks. . Madalad kulud: kasutuskulud on väiksemad kui bensiini- või diiselmootoriga Berlingo puhul. . CO2 heide puudub: heitevaba vastutustundlik mobiilsus tagab ligipääsu emissioonipiirangutega aladele linnades. . Spetsiaalselt elektriautodele mõeldud teenused: valik elektriautodele mõeldud teenuseid, mis tagavad sõitudel südamerahu.

 

ISELOOM, PRAKTILISUS, MODULAARSUS JA MAHUKUS: KOMPROMISSITU ELEKTRIFITSEERIMINE

Citroën ë-Berlingo pakub kõiki bensiini- või diiselmootoriga mudelite eeliseid: ruumikus, modulaarsus ja praktilisus. Juhi ja reisijate heaolule mõeldes on autos kolm eraldi tagaistet ja Modutop® lahendus. Väljasõitudeks pere või sõpradega on Citroën ë-Berlingo varustatud 18 ohutustehnoloogia ja juhiabisüsteemiga ning nelja ühenduvuslahendusega.

ERISTUV DISAIN

Uue Citroën ë-Berlingo iluvõrel on elektrilisust märkiv "ë". Selle leiab ka tagaluugilt auto nime eest. Elektriline versioon on äratuntav Anodised Blue sinise värvipaketi järgi udutulede ümbristel ja Airbumps® õhkpatjade detailidel.

 


INTUITIIVSED DIGITAALSED TEHNOLOOGIAD TEEVAD JUHI JA REISIJATE ELU LIHTSAMAKS

Lisaks sõidurežiimi valiku ja käigukasti juhtimise eest hoolitsevale ë-Toggle'ile on uues Citroën ë-Berlingos kaks uut lisa: . 8-tolline puuteekraan koos Energy sektsiooniga, kust leiab kõik elektrilisi funktsioone puudutava informatsiooni, näiteks energiavoo, energia tarbimise statistika, laadimise ajastamise ja temperatuuri eelreguleerimise seaded. . Kõrglahutusega 10-tolline digitaalne ekraan, mis pakub kõrgetasemelist pildikvaliteeti ning navigatsiooniinformatsiooni või juhiabisüsteemide teavituste moodsat ja kiiret kuvamist.

 

TÄISELEKTRILINE: KOLM SÕIDUREŽIIMI

Oleme Citroën ë-Berlingo kasutusmugavuse nimel kõigele mõelnud. Selle keskkonsoolis paikneb sõidurežiimi valits, mille abil saab valida ühe järgnevatest: . Tavarežiim, mis tagab kõige parema tasakaalu sõiduulatuse ja jõudluse vahel, . Eco, mis optimeerib energiatarvet, . Power, mis paneb rõhku jõudlusele, pakkudes maksimaalset võimsust ja pöördemomenti. Elektriajam viib autot vastavalt valitud sõidurežiimile ja sõiduoludele edasi. 100 kW (136 hj) võimsusega ja 260 Nm maksimaalse pöördemomendiga ë-Berlingo tippkiirus on sõidurežiimist olenemata 135 km/h.

AUTOMAATKÄIGUKAST JA UUS Ë-TOGGLE VALITS

Keskkonsoolis paiknev ë-Toggle valits võimaldab hõlpsalt kolme asendi D (Drive), N (neutraalasend) ja R (tagurpidikäik) vahel valida. Selle juures on kaht lisavalikut võimaldavad nupud: . P parkimisrežiimi jaoks, . B, mis aktiveerib aeglustades rohkem energiat tagasi saada aitava energiataastesüsteemi.

 

VEELGI MUGAVAM, SUUREM SÕIDUULATUS JA MADALAD KULUD

Citroën ë-Berlingol on kaks kasulikku igapäevafunktsiooni: . Laadimise ajastamine, mis võimaldab akut laadida siis, kui elekter on kõige odavam, . Reisijateruumi temperatuuri eelreguleerimine, et auto seaks temperatuuri sobivaks juba elektrivõrku ühendatud olles. Lisaks sellele, et autosse on nii mugavam istuda, tuleb selleks vajalik energia otse vooluvõrgust ning sõiduulatus ei vähene.

VÕIMALDAB VABALT RINGI LIIKUDA

Citroën ë-Berlingo päralt on parim Stellantis Grupi väljaarendatud elektriline tehnoloogia. ë-Berlingo 50 kWh liitium-ioonaku pakutav sõiduulatus on olenevalt sõidurežiimist kuni 280 km*. Akul on 70% mahutavuse garantii 8 aastat või 160 000 kilomeetrit. Aku mahutavuse sertifikaat väljastatakse aasta möödudes või 20 000 km täitudes, seejärel iga hoolduse järel iga kahe aasta või 40 000 km järel. Et auto sõiduulatust suurendada, suudab see pidurdamise või aeglustamise ajal akusse energiat taastada. Keskkonsoolil B-nupu sisselülitamine suurendab taastatava energia hulka.

SÕIDUULATUST MÕJUTAVAD TEGURID

Sinu uue Citroën ë-Berlingo sõiduulatust mõjutavad mitmed tegurid. Neist neli kõige olulisemat on: . Kiirus . Temperatuur (välistemperatuur ja auto reisijateruumis kliimaseadme või soojenduse sisselülitamine) . Auto koormatus . Sõidustiil

 


LAADIMISLAHENDUSED

Sinu Citroën ë-Berlingo jaoks on saadaval kolm erineva kiirusega laadimislahendust: - Kodus tavalisest 8A pistikupesast või võimsamast Green’Up 16A pistikupesast Type 2 kaabliga laadimine, mis võimaldab aku vähem kui 15 tunniga täis laadida. - Kiirlaadimine 3,7-22 kW Wall Boxist Type 3 kaabliga. Laadimisaeg 0-100% täituvuseni on 5 tundi (11 kW kolmefaasiline Wall Box). - Kuni 100 kW superkiirlaadijast Type 4 kaabli abil (kuulub laadimisjaama juurde) võimaldab 50 kWh aku laadida 80% laetuseni 30 minutiga.

 

MY CITROËN RAKENDUS

MyCitroën rakendus võimaldab sul:

  • näha oma auto aku laetuse taset, 
  • allesjäänud laadimise aega,
  • näha sõiduulatust,
  • ajastada laadimist
  • seadistada reisijateruumi temperatuuri.
Töölaua versioon