CITROËN SPACETOURER JA 100% ELEKTRILINE Ë-SPACETOURER

Ühendades endas voolujoonelise disaini ja avara salongi, mis mahutab kuni 9 reisijat, muudab Citroën SpaceTourer kõik teie sõidud muretuks ja stressivabaks ning on nüüdsest saadaval ka 100% elektrilisena.


100% ELEKTRILINE VÕI DIISELMOOTORIGA

Uus ja 100% elektriline Citroën ë-SpaceTourer ning Citroën SpaceTourer on mõlemad ühtviisi praktilise moduleeritavusega, avara salongiga, suure mahutavusega pagasiruumiga ja samade juhiabidega. Citroën ë-SpaceTourer on samas saadaval kolmes kerepikkuses ning sobib ideaalselt sõitudeks sisepõlemismootoritega sõidukitele keelatud aladel, mida luuakse järjest suureneval arvul. Sellest, täielikust mudeliversioonide valikust leiate just enda tegevuste ja vajadustega kõige paremini ühilduva sõiduki – valik on teie! Uus 100% elektriline Citroën ë-SpaceTourer on saadaval tellimisel.

Planeerite väljasõite kogu perega? Citroën SpaceTourer pakub teile arvukalt võimalusi! Isikupärane ning kõikidele teie soovidele ja vajadustele vastav Citroën SpaceTourer mikrobuss on praeguses olukorras, kus on mõistlik planeerida sõite üheskoos samas sõidukis, just õige valik. Voolujoonelise, kuid samas mitte pealetükkiva disainiga räägib Citroën SpaceTourer oma ruumikuse ja avarusega kindlustunde pakkumise ja teotahte keelt.

HEAOLU

 

TEHNOLOOGIA

 

Citroën SpaceToureri ruumika ja avara salongi väljatöötamisel on arvestatud kõikide reisijate praktiliste ja mugavusvajaduste rahuldamisega parimal võimalikul tasemel. Selle masinaga on ühtviisi lõõgastavad ja meelelahutuslikud nii pikad teekonnad ja reisid kui ka lühikesed väljasõidud.

 

Armatuurlaua ülesehitus tagab kõige, juhtimiseks vajaliku paiknemise juhi silma all ja käeulatuses, võimaldades hea ülevaate graafiliste ja modernsete kelladega näidikuplokist ning mugavuse ja praktilisuse 7’’ puuteekraani, küttesüsteemi juhtnuppude, panipaikade, elektriliste külgmiste liuguste juhtnuppude jne kasutamisel.

 

 


SÕITMINE PUHTALT ELEKTRI JÕUL
100% TÕHUSUSE JUURES

100% elektriline Citroën ë-SpaceTourer on akude kahe erineva võimsusega ning vastavalt kahe erineva läbisõiduulatusega:
• Kuni 230 km WLTP sõidutsükli järgi mõõdetuna - saadaval mudeliversioonidel L1, L2, L3, mis on varustatud 50-kWh akuga,
• Kuni 330 km WLTP sõidutsükli järgi mõõdetuna - saadaval mudeliversioonidel M ja XL, mis on varustatud 75-kWh akuga.
• Akude täislaadimine 80% ulatuses 30 minutiga*, mis annab läbisõiduulatuse kuni 350km, Aku 70% laadimisvõimsuse garantii 8 aastat või 160 000 km.
* Laadimine avalikus, 100kW laadimispunktis

 

 

 

VIIMASE PÕLVKONNA DIISELMOOTORID

Citroën SpaceToureril on teile pakkuda järgmist:
• Diiselmootor BlueHDi tehnoloogiaga, mis vähendab lämmastikoksiidi (NOX) heitkoguseid, vähendades samas CO2 heitkoguseid ja kütusekulu.
• Veermik, mis tagab hea ja täpse juhitavuse olenemata teeoludest ning seda alati kõrgel tasemel sõidumugavuse juures.
• Viimase põlvkonna, 8-käiguline automaatkäigukast, mis tagab sujuvad käiguvahetused ja vähese heitgaaside taseme.

 


AUTOMAATKÄIGUKAST

Saadaval BlueHDi 180 S&S diiselmootoril, ühendab see endas sõidurõõmu ja keskkonnasäästlikkuse. Quickshift tehnoloogia tagab alati kiired ja sujuvad käiguvahetused mootori optimaalsete pöörete juures, tagades sõitmisel ülima erksuse ja dünaamilisuse ning pakkudes kõrgel tasemel sõidurõõmu nii maanteel kui ka linnas. 8-käiguline automaatkäigukast optimeerib ühelt poolt käiguvahetuste toimumise hetke vastavalt mootori koormusele ning tagab teiselt poolt vähenenud kütusekulu ja CO2 heitgaaside kogused selle klassi madalaimal tasemel.

 

 

DISAIN
EKSKLUSIIVNE ERISTAV MÄRGIS

Spacetourer paistab eeskätt silma oma, avarust ja ruumikust pakkuvate joonte ning vastupandamatult veetleva esiosa ja kaunite proportsioonide poolest. Selle masina kahelühtrilised, püstise asetusega LED-tuled on tiivakaarte justkui loomulikuks jätkuks. Tuled moodustavad harmoonilise koosluse nende all paiknevate udutuledega, andes SpaceTourer mudelile teotahtelisusest pakatava väljanägemise. SpaceTourer vaatlemisel küljelt tuleb eeskätt esile ulatuslik klaaspind ja suuremõõtmeline liuguv küljeuks koos avara ja ruumika interjööriga, mis lausa kutsub sõidule. Olete oodatud! Viimase lihvi välimusele saab SpaceTourer oma värvivaliku toel, värvivaliku koosnedes üheksast, hoolikalt valitud ja väljapeetud värvusest: Noir Onyx oonüksmust, Bleu Impérial imperiaalsinine, Brun Rich Oak viskipruun, Gris Platinium plaatinahall, Gris Aluminium alumiiniumhall, Orange Tourmaline turmaliinoranž, Blue Lagoon laguunsinine, Sable liivakarva ja Blanc Banquise liustikuvalge. Pilkupüüdev välimus ja hämmastav manööverdusvõime!.

 

KÕIKIDELE VAJADUSTELE VASTAVAD MÕÕDUD

 

TÄISKÕRGUS 1,90 m

 

Citroën SpaceTourer on saadaval kolmes kerepikkuses (L1: 4,60 m, L2: 4,95 m, L3: 5,30 m), seal hulgas üks kompaktne mudeliversioon, millist selles segmendis seni veel nähtud ei ole, mis võimaldab võtta peale kuni 8 inimest. SpaceToureri optimeeritud kuid avarust pakkuvad mõõtmed 1,92m laiuse juures, kombinatsioonis elektrilis-hüdraulilise roolivõimendiga annavad sõidukile hämmastava manööverdusvõime pöörderaadiusega vahemikus 11,30 m kuni 12,40 m.

 

Tänu oma täiskõrgusele alla 1,90 meetri tagab Citroën SpaceTourer sissepääsu kõikidesse kõrguspiiranguga parklatesse maa peal ja maa all.

 

CITROËN ADVANCED COMFORT
VASTUPANDAMATULT KUTSUV INTERJÖÖR

Istmed on viimistletud pehmete ja soojade materjalidega ning tagavad kõrgest klassist istumismugavuse. Teise istmerea istmed on lisavarustuses saadaval sõltumatult kaugusesse reguleeritavatena ning kallutatavate seljatugedega koos täiendavat mugavust pakkuvate confort peatugede ja küünarnukitugedega parimate võimalike mugavustingimuste pakkumiseks. Rõõmu ja rahuldust pakkuvad tingimused kogu perele.

2-OSALINE KLAASKATUS

 

AVATAV TAGAKLAAS

 

Citroën SpaceToureri pardal on kõikidel reisijatel võimalus nautida loomuliku valguse küllasust, mis langeb reisijatele kaheosalise klaaskatuse vastavast poolest, mis on lisaks eraldi kaetavad. Pavillon Confort kliimaseadmega mugavusvarustus hõlmab keskmisi suunatavaid ja reguleeritava intensiivsusega õhupuhureid, nagu lennukis. Hubase atmosfääri loomiseks salongis pimedaajal on sõiduk varustatud otstarbekohase LED-miljöövalgustusega.

 

Citroën SpaceToureri juures on mõeldud kõigele, seda eeskätt igapäevaste toimingute hõlbustamiseks. Avatav tagaklaas võimaldab hõlpsa ligipääsu pagasiruumile esemete vaevatuks asetamiseks pagasiruumi või juurdepääsuks pagasiruumile kitsastes ruumioludes, seda näiteks mõne riideeseme või muu eseme kättesaamiseks pagasiruumi kattelt.

KÜLGMISED LIUGUKSED

Hindamatu abivahend, kui käed on kinni - küljeukse lahtilukustamiseks ja automaatseks avamiseks piisab jala liigutamisest tagapamperi nurga all küljel, millel ukse avamist soovitakse. Praktiline, geniaalne ja ainukordne, kusjuures samast liigutusest piisab ka ukse sulgemiseks ja sõiduki lukustamiseks.

ÜHENDUVUS

MIRROR SCREEN

 

CONNECT NAV

 

Mirror Screen funktsiooniga on muusika kuulamine teie nutitelefonist lihtne ja intuitiivne. Teie ühilduvad rakendused kuvatakse teie sõiduki 7’’ puuteekraanile.
Mirror Screen toimib Apple CarPlayTM , Androïd Auto ja MirrorLink® platvormidega.

 

Citroëni Connect Nav on ühenduvusega, puutetundlikul ekraanil 3D vormingus toimiv navisüsteem, mis on ühenduses reaalajas ning sellel on häälkäskluste tugi lisaks selle talitluse juhtimisele 7’’ puuteekraanil. Citroën Connect Nav on seotud ühenduvusega teenustega nagu näiteks TomTom Traffic liiklusinfoga, mis võimaldab muuhulgas liiklusinfo, bensiinijaamade asukohtade, kütusehindade, parklate jne info ammutamise reaalajas. Ohualade valik teavitab teid õnnetusterohketest ja ohualadest teie teel kogu teekonna jooksul.

CONNECT ASSIST

Autoabi: Lokaliseeritud autoabi kõne rikke korral:
•24/7: autoabi- ja puksiiriteenused.
Reisijate äravedu. SOS: Automaatne hädaabikõne õnnetusjuhtumi korral turvapatjade avanemisel:
• Sõiduki asukohatuvastus ning päästjate väljakutse Citroëni poolt
• Hädaabikõne tegemine käsitsi meditsiinilise abi vajaduse korral.

 

 

TIPPTEHNOLOOGILISED LAHENDUSED

KONFIGUREERI


Garantii: 5 aastat läbisõidupiiranguta

Töölaua versioon