UUS BERLINGO - LÕÕGASTAV JA PRAKTILINE

Berlingo on juba aastaid olnud müüduimaid mahtuniversaale. Oma ülima praktilisuse ning salongi lihtsa varieeritavuse tõttu sobib see samaaegselt nii peresõidukiks kui tõsiseks töövahendiks.

PRAKTILISUSE IKOON

Kolmanda põlvkonna Berlingo on taaskord suunanäitajaks segmendis, mille loojaks Citroën 1996. a oli. Tegemist on mudeliga, mis on oma segmendi mõõdupuu. Uus Berlingo on suutnud aja jooksul uueneda, kuid jääda mitmekülgsuse ja praktilisuse etaloniks.


DISAIN

Uue Berlingo tugev karakter avaldub eelkõige tänu eksimatule stiilivalikule, mis ei luba seda segamini ajada ühegi teise autoga. Airbump® üheskoos stiliseerivate värvipakettidega teevad uuest Berlingost antud autoklassi silmapaistvaima sõiduki.


KOMPROMISSITU PERESÕIDUK

Uus Berlingo on saadaval kahes kerepikkuses kas 4,40 või 4,75 m pikkusena, võib uus Berlingo olla mõlemal juhul kas 5- või 7-kohaline.

Berlingo välisdisain on parim näide Citroëni kaasaja disainisuunast, ühendades iluvõres brändi kuulsa logo LED-päevasõidutuledega ning jagades esituled tervikuna kahte lahtrisse.

Auto vertikaalne esiosa lubab esiklaasil liikuda rohkem ettepoole, vabastades nõnda ühe rohkem ruumi sõitjateruumi tarvis. Katusereelingud ning auto külgi kaitsev Airbump® annavad edasi selge sõnumi praktilisusele orienteeritusest.


DISAIN JA VÄRVIKÜLLASUS - ALATI ISIKUPÄRANE

Uus Berlingo pakub laias valikus kerevärve, mida on võimalik kombineerida stiliseerivate värvipakettidega. Viimaste abil värvitakse kontrasttooni udutulede ümbrised ning Airbump®-i sisemus.

Erimudeliks on XTR, mille eksklusiivne interjöör, oranž värvipakett ja läikivmustad peeglikatted viivad vabaaja peresõiduki disaini uutele kõrgustele.

 


 

CITROËN ADVANCED COMFORT®

Lõõgastuvus ja meelerahu

 

Ruumi jätkub kõige ja kõige jaoks

 

Uus Berlingo on Citroën Advanced Comfort® programmi parim kehastus.  Sõidumõnu, mis lubab iga pikemalt mõtlemata ette võtta kui tahes pika reisi, on saavutatud tänu sohvalikele istmetele, vedrustusmugavusele ning tõhusale mürasummutusele.

Salongi valgusküllasuse eest hoolitseb rohke klaaspind - vaid nupulevajutusega eest ära liikluv ruloo lubab läbi Modutop®-katuse salongi veelgi enam päiksepaistet.

 

Uus Berlingo on praktiline nii sisult kui vormilt. Sissepääsu hõlbustavad lükanduksed ning suur avatava klaasaknaga tagaluuk. Kokku klappida on võimalik isegi kõrvalistuja iste, kui peaks tekkima pikkade esemete vedamise vajadus.

Salongi erinevatesse osadesse on paigutatud kokku kuni 186 liitrit mahutavad panipaigad. Ainuüksi Modutop® on võimeline paigutama 92 liitri jagu igapäevastes toimetustes vajaminevaid esemeid.


MODULAARSUS

Teise rea istmed on võimalik kokkuklappida ükshaaval või korraga, pakkudes mõlemal juhul täielikult siledat laadimispinda. Nii võib Berlingosse mahutada üle 4 m3 jagu kaupa või vedada üle 3 m pikkuseid esemeid.

Topeltpõrandaga pakiruum annab võimaluse kasutada pakiruumi kui riiulit. Pagasikattele võib seeläbi laadida kuni 25 kg. Hõlbustamaks juba täislaetud autosse asjade paigutamist on võimalik luugi asemel avada üksnes selle klaas.

Uus Berlingo on saadaval kahes kerepikkuses. Erineva pikkusega teljevahe pakub pikema versiooni puhul enamat ruumikust, samas kui lühem püsib linnaliikluse tarvis kompaktsem. Mõlemad versioonid on saadavad 5- või 7-kohalisena. Pikema kereversiooni kolmanda rea istmed on 130 mm võrra edasi-tagasi liigutatavad või autost sootuks eemaldatavad. Istmete paigutamise skeeme on seega peaagu lõputult.


INTELLIGENTSED TEHNOLOOGIAD

Muretu ja...

 

...turvaline sõit tänu 19 juhiabisüsteemile

 

...ning pidevale ühendusele.

   

Uus Berlingo koondab enda alla hulganisti tehnoloogiaid, mis aitavad igapäevaelu lihtsamaks, mugavamaks ja turvalisemaks muuta.

 

Rajalt väljumise hoiatussüsteem, juhi tähelepanu hajumise hoiatud, pimenurga monitoorimise süsteem, adaptiivne kiirushoida STOP-funktsiooniga, aktiivne reajälgimis- ja hoidmissüsteem, Top Rear Vision jne.

 

8" puutetundlik ekraan on tänu 4 ühendavale tehnoloogile võimaline kuvama reaalaja navigatsiooniinfot või peegeldama nutitelefoni funktsioone otse ekraanile. Telefoni laadimiseks on aga kasutusel juhtmevaba laadimise süsteem.


MOOTORID

SÄÄSTLIKUD JA VÕIMEKAD

Uus Berlingo on ehitatud uuele moodulplatvormile EMP2, tänu millele on tagatud oluline kaalusääst, mis omakorda on põhialuseks juhitavuse, dünaamilisuse ning suurepärase kütusekulu saavutamiseks.

Grip Control® koos nõlvaltlaskumise funktsiooniga aitab auto elektroonilisel stabiilsuskontrolli süsteemil kohanduda erinevate teeoludega. Järskudest nõlvadest laskumisel hoiab see auto kiiruse iseseisvalt konstantsena.

PureTech bensiinimootorid on mitmeid aastaid järjepanu hinnatud International Engine of the Year auhinnaga. Valikus on 110 ja 130 hj jõuallikad, millest võimsamat saab kombineerida 8-käigulise automaatkastiga.

BlueHDi diiselmootorite valik koosneb 75, 100 ja 130 hj versioonidest. Ka siin on võimalik võimsaim mootor saada koos EAT8 automaatkäigukastiga.


Garantii: 5 aastat läbisõidupiiranguta

Töölaua versioon